Tagi

,

Firma Jan Niezbędny jest krajowym liderem na rynku artykułów gospodarstwa domowego. Stawia na nowoczesność i innowacyjność.

Jan_Niezb_dny_logo

Krótko o historii

Marka została wprowadzona w 2000 roku z zaledwie 28 produktami. Bardzo szybko zyskała uznanie wśród klientów. Rok później pojawiła się pierwsza telewizyjna reklama. Dwa lata później Jan Niezbędny zadebiutował jako Fino na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i Serbii. W 2005 roku zdobył Pierwszy złoty Laur Konsumenta. Z każdym kolejnym przybywało nagród.

Produkcja

Jan Niezbędny to cała gama produktów przydatnych nie tylko w kuchni ale również w całym domu. Obecnie w ofercie znajduje się około 200 produktów przydatnych do sprzątania, pieczenia a także na grilla.

Firma stara się wprowadzać nowości przed konkurencją. Dba o jakość i wyróżniająca się szatę graficzną. Wszystkie te starania doceniają wierni konsumenci. 

Marka Jan Niezbędny ma także własną filozofię. Ekologia i troska o naturalne środowisko przejawia się nie tylko przy produkcji degradowalnych worków na śmieci Eko Natura lub ściereczek z mikrofibry. Niezbędna Ekipa Jana dba także o porządek przestrzeni wokół nas. W tym roku odbyła się 6-sta edycja akcji „Czyste Tatry” jak również został pobity rekord Polski w układaniu największej mozaiki z surowców wtórnych inspirowanych symboliką narodową.

Produkty testowane przeze mnie

jan

W ramach współpracy otrzymałam 4 pojemniki silikonowe składane, aluminiowe foremki do muffinek, okrągły papier do pieczenia oraz pudełko z żywymi kwiatami.

Uniwersalne pojemniki silikonowe nadają się do przechowywania żywności, mrożenia a także podgrzewania potraw w mikrofalówce. Są odporne na temperatury od -40 º C do +100 º C. Można je myć w zmywarce a następnie złożyć i schować wygodnie w szafce. Zajmują mniej miejsca niż tradycyjne pojemniki. 

W żółtym, najmniejszym 350 ml, podałam lody waniliowe.

SAM_2467

W fioletowym, o pojemności 540 ml zaprezentowałam pyszną sałatkę z czarnym ryżem i marynowaną dynią. 

SAM_2488

W zielonym 800 ml przygotwałam sałatkę z mozzarellą, gruszką i jadalnymi bratkami.

20170517_145829

W czerwonym, największym 1200 ml podałam penne z fasolą i frankfurterkami.

20170517_161221

Aluminiowe foremki to nowość od Jana Niezbędnego, są bardzo wygodne w użytkowaniu i transporcie. Posłużyły mi do upieczenia wytrawnych muffinek z fetą i szparagami.

SAM_2202

Ostatni produkt to okrągły papier do wypieków. Jest specjalnie nacinany aby dopasować go do do tortownic o średnicach 26- 30 cm. Dzięki niemu upiekłam doskonały biszkopt, z którego przygotowałam ciasto czekoladowe z truskawkami

SAM_2316

 

Na stronie janniezbedny.pl znajdziecie mnóstwo przydatnych porad i ciekawych przepisów a wszystkie moje propozycje tutaj.

Myślę, że każda Pani Domu powinna zaprosić do swojej kuchni Janka, jest naprawdę Niezbędny 😉

 

 

Reklamy