Tagi

Firma Eterno to iście owocowy raj. Koneserzy wytrawnych smaków również znajdą coś dla siebie.

logo_eterno

Krótko o historii

Kolejna firma kultywująca rodzinne tradycje. Konfitury, syropy i przetwory oparte są na unikalnych recepturach, które producenci przekazują sobie od pokoleń. Dzięki nim jakość i dobry smak to podstawa sukcesu. 

Produkcja

Domowe przetwory i nowoczesny wygląd to znak rozpoznawczy Eterno. Starannie dobierane owoce oraz naturalny sposób produkcji i pasteryzacji sprawiają, że wszystkie konfitury smakują jak u mamy. Jedyny konserwant używany przez producenta to alkohol. 

Buraczki, chrzan czy ogniste pomidorki to produkty, które doskonale komponują się z wędlinami, serami czy rybami. Mogą także królować na stole jako przekąski.

Produkty testowane przeze mnie

2015-12-22 11.29.06

Fiołkowa miała przyjemność spróbować 4 pysznych przetworów. 

Cytrynki z rumem

 Pigwa syrop do herbary

SAM_4970

https://fiolkowakuchniamalgorzaty.wordpress.com/2016/01/04/rozgrzewajacy-napoj-z-cytrynka/

Cytrynki w rumie to prawdziwy firmowy hit. W połączeniu z gorącą wodą i syropem pigwowym tworzą rozgrzewający napój. Obydwa produkty dobrze komponują się z ciepłymi jak i zimnymi płynami.

Konfitura Figa z makiem

SAM_5181

https://fiolkowakuchniamalgorzaty.wordpress.com/2016/01/15/paczki-figa-z-makiem/

Bardzo przyjemne połączenie smaków, które znałam już w dzieciństwie ale jedynie  teoretycznie. Dzięki firmie Eterno powiedzenie ” figę z makiem dostaniesz” nabrało całkiem innego znaczenia. Gdybym wtedy poznała smak tej konfitury, nigdy nie upierałabym się przy lodach waniliowych. 

Żurawina kresowa z gruszką

SAM_5085

https://fiolkowakuchniamalgorzaty.wordpress.com/2016/01/16/3431/

Żurawina z gruszką wspaniale komponuje się z wszelkimi rodzajami mięs, serów czy ryb. Ja dodałam ją do pizzy zamiast sosu pomidorowego. Smak tej konfitury idealnie współgrał z polędwicą i dynią. 

Bardzo dziękuję firmie Eterno za wspaniałe produkty i niespodziewany powrót do dzieciństwa.  Zapraszam również na stronę http://eterno.pl/ i zapoznanie się z szeroką gamą smaków i oryginalnych kompozycji. 

Reklamy